Niloya Mete Tospik Ile Pijamaskeliler Dergisi Açıyoruz Baykuş Kız Kertenkele Kedi Çocuk Puzzle Oyunu

Loading...

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Добавено by admin
128 Прегледи
Niloya Mete Tospik ile Pijamaskeliler dergisi açıyoruz Baykuş Kız Kertenkele Kedi Çocuk puzzle oyunu oynuyoruz. Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK Toys and Fun abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Niloya Mete Tospik ile Pijamaskeliler dergisi açıyoruz Baykuş Kız Kertenkele Kedi Çocuk puzzle oyunu oynuyoruz. Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK Toys and Fun abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Niloya çizgi filmi karakteri Niloya oyuncak, peluş Mete oyuncak ve Tosbik ile birlikte Pijamaskeliler çizgi film karakterleri nin yanı sıra Songül abla ile birlikte dergi oyuncakları ndan Pj Masks yapboz bulmacası yani Pijamaskeliler yapbozu diğer adıyla Pijamaskeliler puzzle oyunu onuyoruz. Peluş Pijamaskeliler oyuncakları ile açtığımız dergide Pijamaskeliler boyama oyunlarından Baykuş Kız boyama, Kedi çocuk boyama oyunları bulunuyor. Bunun yanı sıra 5 farkı bulma oyunu da oyunlarımızın arasında yerini alıyor. 5 fark oyunu çok eğlenceli. Pj Masks yani Pjamaskeliler diğer adıyla Pijamaskeliler Türkçe karakterilerinin olduğu çocuk videoları yeni bölümümüzde eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. Niloya izle yip ardından Pijamaskeliler izle yerek eğlencenin tadını çıkarıyoruz.

Songül abla ile birlikte Pijamaskeliler dergisini açıyoruz. Dergimizin üzerinde suçluları kovala, şehri kurtar ve haydi maceraya hazır mısın? Gibi başlıklar okuyoruz. Dergimizin içinden Pijamaskeliler yapboz bulmacası çıkıyor.

Dergi incelememize geçiyoruz ve Pijamaskeliler müze gezisinde hikayesi, Pj çizgi öykü, Pijamaskeliler Kanatlar ve Pijamaskeliler ile öğren başlıklarıyla dergimizi incelemeye başlıyoruz. Baykuş Kız süper havalı araçlarından Baykuş Kız Planörünü inceledikten sonra Baykuş Kız hakkında herşeyi konu başlıklı bir yazı görüyoruz ve ardından Pj Masks yani Pijamaskeliler kostümü açıyoruz. Baykuş Kız boyama, Kertenkele boyama ve Kedi Çocuk boyama ile boyama çok özel korku partisi başlıklarından sonra ideal rakibin hangisi yazı sayfanın ardından 5 farkı bulma oyununda 2 resim arasındaki farkı buluyoruz.

Pijamaskeliler testi oyunu çok eğlenceli görünüyor. Bu oyunda Songül abla Baykuş Kız Telefonunun rengini bizlere soruyor.

Kedi Çoçuk bıyıkları aşkına Kedi Çocuk kedi arabası kaybetmiş… Pijamaskeliler labirentinde Kedi Çocuk arabasını arıyor. Pijamaskeliler beceri oyununda sizler de kendi Baykuş Kız bilekliğinizi hazırlayabiliyorsunuz.

Pijamaskeliler dergisi sürpriz oyuncağı Pijamaskeliler puzzle oyunumuzu Azra ve selimde oynamaya başlıyoruz ve eğlenceli dakikalar geçiriyoruz.


Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.

Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK Toys and Fun abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5

HanimisH TV Tüm Bölümleri İzlemek için Tıklayın: https://goo.gl/8OEByT
Toys and Fun Tüm Bölümleri İzlemek için Tıklayın: https://goo.gl/HfYtzL
Oyuncak Hikayeleri Bölümleri için tıklayın: https://goo.gl/7tUdhr
Oyuncak Tanıtımı Bölümleri için tıklayın: https://goo.gl/xppXbG
Çocuk şarkıları Dinlemek için Tıklayın : https://goo.gl/7QRgW6
Koca Ayı sürpriz yumurta getirdi Maşa çamaşır makinesine sakladı Niloya bulabilecek mi? izlemek için tıklayın: https://goo.gl/hCecfC

En havalı stres çarkı hareketleri - üst üste sekiz tane, Beş parmağımda beş stres çarkı çevirdim izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=Ig5LvbnJftE


Hanimish TV’yi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Hanimiş TV
Категория
COCUK VIDEOLAR

Публикувайте коментар

Коментари

Публикувайте първия коментар за този клип.