Özlem Denizmen'le Kadınca - 24. Bölüm (9 Nisan Pazar)

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
212 İzlenme
Özlem Denizmen'in, yaşama dair herşeyi “Kadın’ca” anlattığı programını takip etmek için kanala abone olun: https://goo.gl/DEu22V

Özlem Denizmen, bu hafta ‘Zenginlik’ konusunu tüm samimiyeti, ‘kadınca’ bakış açısı, farklı yönleri ve konusunda uzman konuklarıyla ele alarak ekranlara taşıyor.

Özlem Denizmen’le Kadınca, sokak röportajlarıyla halkın nabzını tutmaya, merak edilenleri Özlem Denizmen ve konunun uzmanlarıyla yanıtlamaya devam ediyor.

Denizmen ve spiritüel danışman Tuğçe Işınsu, Osmanlı’da, Anadolu’da ve dünyadaki para ritüellerini konuşuyorlar. Işınsu, dünyadaki bir numaralı bereket açma trendini anlatıyor, ‘’hayatınızdaki gereksiz kişilerden de eşyalardan… arının’’ diyor. Ayrıca programda herkesin evinde bereketini arttırmak için uygulanabileceği basit teknikleri de paylaşıyor.

Para konusundaki bilinçaltı blokajlarını çözdüğünü söyleyen NLP uzmanı Defne Uğurluel, ‘’paranın anlamı ve zenginlik kriterleri kişiden kişiye değişiyor’’ diyor. Uğurluel, stüdyoda, seyircilere ‘zengin olmak için beyni sıfırlamak’ tekniğini uyguluyor.

Ünlülerin psikiyatristi olarak nam salmış Prof. Dr. Özkan Pektaş, ‘para ile saadet olur mu, zenginin derdi olmaz mı?’ sorularını psikiyatrist görüşüyle yanıtlıyor, toplumun zenginlere bakış açısına değiniyor.

'Star olacak kişiyi gözünden tanırım' diyen dünyaca ünlü organizatör Ahmet San, Denizmen’le organizatörlüğe adım atışının hikayesini paylaşıyor. San, Ajda Pekkan, Madonna, Michael Jackson gibi starları ülkemize getirme hikayesini paylaşıyor.

Canlı bağlantı ile stüdyoya konuk olan Bitlisli ''bisikletli kütüphaneci'' Hakan Yücel, ''asıl zenginlik budur'' diyor ve bağışlanan kitapları bisikletiyle köy okullarına ulaştırma hikayesini anlatıyor, bu projeyi tüm ülkeye yayma planlarından bahsediyor.

Özlem Denizmen’le Kadınca, eğlenceli skeçleri, güldürürken düşündüren sosyal deneyleri, Özlem Denizmen’in en sevdiği ve en sevmediği 5 listesi ile bu hafta sonunuza da renk katıyor.

Takip edin;
https://www.facebook.com/OzlemDenizmenleKadinca
https://www.instagram.com/OzlemDenizmenleKadinca/
https://twitter.com/OzlemleKadinca
http://paradurumu.tv/
Kategori
KADIN VIDEOLAR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.