Özlem Denizmen'le Kadınca - 67. Bölüm (27 Mayıs Pazar)

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
254 İzlenme
Özlem Denizmen'in, yaşama dair herşeyi “Kadın’ca” anlattığı programını takip etmek için kanala abone olun: https://goo.gl/DEu22V

Özlem Denizmen, bu hafta ‘Ramazan’’ özel programını tüm samimiyeti, ‘kadınca’ bakış açısı, farklı yönleri ve konusunda uzman konuklarıyla ele alarak ekranlara taşıyor.
Özlem Denizmen’le Kadınca, sokak röportajlarıyla halkın nabzını tutmaya, merak edilenleri Özlem Denizmen ve konunun uzmanlarıyla yanıtlamaya devam ediyor.
Mutasavvuf yazar Cemalnur Sargut, af gecesi olarak adlandırdığı Kadir gecesinin anlam ve önemini anlatıyor. Sargut, Ramazan ayında edinilen alışkanlıkların bütün seneye yayılmasının önemine değiniyor.
Türkiye’nin tek kadın neyzeni Burcu Karadağ, neyin hikayesini ve ney sesinin insan üzerindeki birleştirici, iyileştirici etkisini anlatıyor.
Tarihçi ve yazar Talha Uğurluel, geçmişten günümüze Ramazan geleneklerinin nasıl evrildiğini, değişime uğradığını keyifli hikayelerle anlatıyor. Bayramda, İstanbul’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken üç önemli noktayı paylaşıyor.
Halk sağlığı uzmanı Doç Dr. Oğuz Özyaral, Ramazan’da sağlıklı iftar sofraları hazırlamaya dair tüyolarını paylaşıyor. Bayram temizliği için de etkili olduğu kadar sağlığa da zarar vermeyen temizlik tüyoları veriyor.
Dermatolog Prof. Dr. Meral Şaşoğlu, saç dökülmesinin sebeplerini anlatıyor, bu sürecin geri dönüşüne dair de bilgileri paylaşıyor.
Özlem Denizmen, Fenerbahçe Doğuş Yelken Kulübü adına 2020 Olimpiyatlarına hazırlanan kızlarla, hazırlık sürecini konuşuyor, onlardan yelken yapmayı öğreniyor. Denizdeki yelkenli serüveni renkli görüntülere yol açıyor.
Denizmen, stüdyoda iki ayrı canlı bağlantı yapıyor.
Zeytinköy’deki Kadın Emeği Merkezi’ndeki kermese bağlanıyor, ev kadınlarının buradaki çalışmalarını ve kendilerine kattıklarını konuşuyor.
Denizmen, Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonu Kadir Dalkıran’la da kağıt toplayarak aile bütçesine katkı sağlamasının hikayesini konuşuyor.
Özlem Denizmen’le Kadınca, eğlenceli skeçleri, güldürürken düşündüren sosyal deneyleri, Özlem Denizmen’in en sevdiği ve en sevmediği 5 listesi ile bu hafta sonunuza da renk katıyor.

Takip edin;
https://www.facebook.com/OzlemDenizmenleKadinca
https://www.instagram.com/OzlemDenizmenleKadinca/
https://twitter.com/OzlemleKadinca
http://paradurumu.tv/
Kategori
KADIN VIDEOLAR

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.