Son Dakika Haber! Mahalleli Deprem Sandı Ama Sebep şoke Etti... - Son Dakika Haberler

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Добавено by admin
88 Прегледи
Edinilen bilgiye göre, 55 Evler Mahallesi Şahin Sokak’tan geçen ana su borusu akşam saatlerince henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı patladı. Sokağın bir bölümünde hızla yayılan su 12 binanın bodrum katını bastı. Vatandaşlar o anlarda büyük panik yaşadı.

Belediye görevlileri ve itfaiye ekipleri hızla binalara dolan suyu vidanjörlerle tahliye etmeye çalıştı. Su patlağının olduğu alana park edilmiş araç ise açılan çukura düşmekten kurtarıldı. Araç sahibi Hüseyin Aylak, “Arabayı yarım saat önce park etmiştim. Patlamayla bu halde buldum” dedi. (http://m.milliyet.com.tr/su-borusu-patladi-mahalleli-deprem-gundem-2657614/)

Su Kayıp ve Kaçaklarının önceden tespit edilmesinin ne denli önemli olduğunu bu haberle bir kez daha görmüş oluyoruz. Aykome Mühendislik olarak bizler halkımızı mağdur etmemek ve su kaybını minimum düzeye indirmek için çalışıyoruz. Bu hususta, ürün yelpazemizde yer alan Profesyonel Tespit Ekipmanlarının satışını gerçekleştiriyoruz. Sizlerde mağdur olmamak ve erken uyarı sistemlerimizden yararlanmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 312 251 22 00
Категория
HABER VIDEOLAR

Публикувайте коментар

Коментари

Публикувайте първия коментар за този клип.